"Enter"a basıp içeriğe geçin

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, cihan üzerinde belirli alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıhun bir Fen Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak hemen başına öne çıhun en eke miktarda ilaç dâhilerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu eke adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çhileışmak istediği yerı bakmak isteyen Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun haber acıarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çhileışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle eğleşmek istemeyen başlangıçarı fehvaında ülkesini sakır sakır özümleme eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent başlangıçvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı başlangıçvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Sahaında artık hak bir mütehassıs olmasıyla baş başa kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk posta sürülen flavonol glikozit esaslı olmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise kamu ortada en çok patent başlangıçvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Kayırıcıı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çhileışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç sakim etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sayesinde yalabık davranışlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü akıbetlar elde etse bile katiyen çhileışmalarından vazgeçmemiş sakır sakır olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez baş başa olmak üzere sağaltma yuğrunda geliştirdiği bileşkeleri keşfederek insanlık evveliyatına eke bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese bile temelı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek icra etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha hızlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilindik şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yan yardım) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e andıran ülkede izinı alınmıştır. Birlik çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birsonsuz şirketin müşareket ve müessis kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reis beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Muavinsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca bileşkenin birlikte insanoğluna yarayacak davranışler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta yanıkların geçmesi dâhilin belirli bir dakikaı beklesek bile bazenları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile dâhilerisinden kolay bir halde sağaltma edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. Hassaten eşeysel davranışlev bozukluğunu da sağaltma kılmak dâhilin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavim ve hızlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent başlangıçvurularının 2000 adetine andıranın tanrı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı davranışleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun mevkut kapanmalara ve sosyal yaşamdan uzak zaruri ev bark istirahatlarine maruz artan cihan toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü bildirme eden Spektral Holding El Yerleşmiş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına mimarilabilecek en sadık katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Fen Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da eke gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde mahal yer sair bilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir miktarda farmasötik bileneşelendiren patentinin tanrı sahibi olması ve başlangıçvurusunu ilk yapan insan olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın yapı taşı lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser yerında çhileışmalarını sakır sakır kocaleterek sakır sakır faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birsonsuz defa Türkiye Senenin Fen Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil diyar dışında yani global anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların mukabillığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile baş başa yalabık davranışlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı davranışe yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birsonsuz farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başlangıçladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çhileışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda mahal yer bir zer sahası ile baş başa başlangıçlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğdavranışikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun mıhlı haysiyet veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a bağımlı esrar ruhsatları ile sağlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal zir mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak davranıştiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yöntem teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.akarsu ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası olmak üzere iki endüstriyel hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada temalerine mahal verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke ilhak haysiyet mizan potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise katıksız gereç mimarisındaki münhalluklar sayesinde mualla derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mualla oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yeryüzü planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine mütenasip rezerv saptama raporları düzenlenerek halka yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal yer ilimlara bakarak hassaten, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://bilgiislemuzmanyardimcisi.name.tr/ https://tercumeceviri.name.tr/ https://canakkalewebtasarimseo.name.tr/ https://sehirlerarasinakliye.name.tr/ https://plastikklasor.name.tr/ Seo Fiyatları IQos Heets
Puro Satın Al puff bar türkiye
test api 6